344
1156902

Gerda Roosval-Kallstenius

(Sverige, 1864-1939)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Gerda Roosval-Kallstenius
(Sverige, 1864-1939)

I trädgårdslandet

Signerad med tack från Gerda Roosval och daterad 90. Olja på duk 55 x 46 cm.