38
1129769

KONSOLBORD, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris

Förgyllt och bronserat. Skiva av brun kalksten. Snidad dekor av blommor och blad. Längd 82, bredd 42,5, höjd 78 cm.

Senare skiva.