394
1158102

Louis Michel van Loo

(Frankrike, 1707-1771)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Louis Michel van Loo
(Frankrike, 1707-1771)

Förnäm flicka i rokokokarmstol

Signerad L M van Loo och daterad 1730. Uppfodrad duk 81 x 65 cm.