406
1146259

Johan (John) Kindborg

(Sverige, 1861-1907)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Johan (John) Kindborg
(Sverige, 1861-1907)

Skymningslandskap

Signerad Johan Kindborg och daterad -91. Olja på duk 112 x 82 cm.