422
1146257

David Ludeking, tillskriven

(Holland, 1600-tal)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
David Ludeking, tillskriven
(Holland, 1600-tal)

David Ludeking, Båtar vid borg på klippa

Signerad med monogram. Duk 115 x 162 cm.

Ytsmuts. Krackelyr. Fernissa. Retuscher.