433
1130334

Frederick Morgan

(Storbritannien, 1856-1927)
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
26 600 - 35 500 EUR
27 800 - 37 000 USD
Klubbat pris
300 000 SEK
Frederick Morgan
(Storbritannien, 1856-1927)

Feeding the Rabbits

Signerad Fred Morgan. Olja på duk 73 x 98 cm.