443
1141340

Conrad Wise Chapman

(USA, 1842-1910)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Conrad Wise Chapman
(USA, 1842-1910)

Skridskoåkning i Bois de Boulogne

Signerad CW Chapman och daterad Paris 1875. Olja på duk 22 x 32,5 cm.