443
1141340

Conrad Wise Chapman

(USA, 1842-1910)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Conrad Wise Chapman
(USA, 1842-1910)

Skridskoåkning i Bois de Boulogne

Signerad CW Chapman och daterad Paris 1875. Olja på duk 22 x 32,5 cm.