450
1155954

Hans Christian Fischer

(Danmark, 1849-1886)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Hans Christian Fischer
(Danmark, 1849-1886)

Vico - Blommande landskap

Signerad H.F. och daterad Vico 1885. Olja på duk lagd på papp-pannå 45,5 x 28,5 cm.