453
1152851

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Klubbat pris
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Gatuscen från Tivoli

Signerad P. Mönsted och daterad Tivoli 1928. Olja på duk 40 x 61,5 cm.