550
1140372

Cornelis Liefrinck II

(Nederländerna)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Cornelis Liefrinck II
(Nederländerna)

Kanallandskap med skridskoåkare

Signerad C Liefrinck och daterad 1642 på husets fasad. Parketterad pannå 67 x 98 cm.