564
1158428

Jahn Ekenaes

(Norge, 1847-1920)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
57 000 SEK
Jahn Ekenaes
(Norge, 1847-1920)

Familj som fiskar

Signerad J. Ekenas och daterad 1910.
Olja på duk 75 x 120 cm.

Proveniens

Kirjola