662
1129242

RÖKELSEKAR, brons. Qingdynastin.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris

På tre bambufötter, med Xuandes märke, Höjd 8 cm. Vikt 619 gram.

Slitage, repor.