662
1129242

RÖKELSEKAR, brons. Qingdynastin.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

På tre bambufötter, med Xuandes märke, Höjd 8 cm. Vikt 619 gram.

Slitage, repor.