662
1129242

RÖKELSEKAR, brons. Qingdynastin.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

På tre bambufötter, med Xuandes märke, Höjd 8 cm. Vikt 619 gram.

Slitage, repor.