753
1121287

VAS, porslin. Transition, 1600-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris

Dekor i wucaifärger av blommor. Höjd 24 cm.

Krackelyr, mistor.