757
1150821

FAT, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konturerat med dekor i famille vertefärger av blommande trädgård med påfåglar och antikviteter. Diameter 37 cm.

Slitage, nagg.