780
1132382

FIGURINER, ett par, porslin. Qingdynastin,

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris

Dekor i famille rosefärger, Guanyin sittandes på lotustron. Höjd 13 cm.

Nagg. Kantlagningar.