861
1125540

VAS, porslin. Sen Qingdynastin.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Dekor i famille rosefärger, med motiv av palatsmiljö. Höjd 29 cm.

Slitage, repor.