966
1136554

Cartier armband och ett par örhängen stål och 18K guld

Utropspris
13 000 - 15 000 SEK
1 130 - 1 310 EUR
1 190 - 1 370 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

inre diameter armband 60 mm, diameter örhängen 22 mm, total vikt 38 g. Armband numrerat 932005, signerat Cartier, örhängen numrerade 707213, signerade Cartier. Etui från Cartier medföljer.