970
1137719

Paloma Picasso för Tiffany

Utropspris
325 000 - 375 000 SEK
28 800 - 33 300 EUR
30 100 - 34 700 USD
Klubbat pris
300 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Paloma Picasso för Tiffany

demi-parure, 18K guld, halsband total längd 84 cm som går att bära i två längder, 45 cm och 39 cm, och örhängen höjd ca 35 mm. Total vikt 481 g. Signerade Paloma Picasso, stämplade Tiffany&Co ©89 ITALY