986
1138955

Cartier örhängen "Double Hearts" 18K guld

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

bredd 10 mm, vikt 30 g. Signerade Cartier, numrerade C79683. Etui från Cartier medföljer.