134
1182455
Greg Gorman
(USA, Född 1949)
"tom waits, los angeles, 1980".

"Tom Waits, Los Angeles, 1980"

Signerad Greg Gorman och numrerad 4/25 på etikett a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 48 x 37,5 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 330 - 2 796 EUR

Om auktionen
Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57