140
1179253

Mikael Jansson

(Sverige, Född 1958)
Utropspris
120 000 - 150 000 SEK
10 600 - 13 200 EUR
11 100 - 13 800 USD
Klubbat pris
110 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Mikael Jansson
(Sverige, Född 1958)

"Nürburg #4", 2006

Signerad Mikael Jansson och daterad 2017 och numrerad AP1 på etikett a tergo. C-print silikonmonterad på glas 100 x 150 cm.

Kulturhuset, Stockholm, "Speed of Life", 26 maj - 12 augusti 2007.

Mikael Jansson, "Speed of Life", 2007, avbildad.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

6. Gaetano Pesce, fåtölj med fotpall, "La Mamma", modell UP5 och UP6 ur 2000-serien, B&B Italia, Italien.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK