JOCKUM NORDSTRÖM, Bemålad unik pappersskulptur Signerad Jockum och daterad 2014 och numrerad 8/15.
"Utan titel". Signerad Jockum och daterad 2014 och numrerad 8/15. Utgiven av Salon Verlag & Edition, Köln. Bemålad unik pappersskulptur, 18,3 x 7 cm.
Gerhard Theewen, Salon Verlags grundare, Köln.
Boken "Barnteckningar och dikter på anhalten före döden", en displaylåda samt en förvaringslåda i tyg medföljer objektet.