227
1189066

Fredrik Hofwander

(Sverige, Född 1973)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 850 - 3 320 EUR
3 260 - 3 800 USD
Klubbat pris
28 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Fredrik Hofwander
(Sverige, Född 1973)

"Möteslokalen i Julita"

Signerad Fredrik Hofwander och daterad 2006 a tergo. Blyerts på papper 60 x 85 cm.

Proveniens

Brändström och Stene, Stockholm.
Privatsamling, Stockholm.