266
1188138

Hans Isaksson

(Sverige, Född 1962)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Hans Isaksson
(Sverige, Född 1962)

"Slapstick"

Signerad Hans Isaksson och daterad 2011. Polykromt bemålad tenn. Längd 24, höjd 4,5 cm.

Proveniens

Björkholmen Gallery, Stockholm.