301
1177501
Nathalie Djurberg & Hans Berg
(Sverige, Född 1978)
Nathalie djurberg & hans berg, ”in our own neighbourhood”.

”In Our Own Neighbourhood”

Signerad Nathalie Djurberg. Utförd 2007. Upplaga 2/4 + 2 AP. Animerad film, DVD, 8:32 min, med musik av Hans Berg.

Utropspris:

100 000 - 120 000 SEK

9 320 - 11 184 EUR

Klubbat pris:
140 000 SEK
Proveniens

Gió Marconi, Milano.

Om auktionen
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57