Madeleine Pyk – en samling F769
360
1178390

Harland Miller

(Storbritannien, Född 1964)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 490 - 11 900 EUR
10 900 - 13 600 USD
Klubbat pris
190 000 SEK

Harland Miller
(Storbritannien, Född 1964)

”Don’t Let The Bastards Cheer You Up”

Silkscreen, 2009, signerad med blyerts och numrerad 39/50. 59 x 42 cm.

Proveniens

White Cube, London.