376
1165337

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 850 - 5 810 EUR
5 540 - 6 650 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"Big Bedroom blonde"

Färgserigrafi, 1998, signerad med blyerts och numrerad 13/75. 88 x 105 cm.