Illustrerad bok med 17 st offsetlitografier, 1989, numrerad 269/350. Utgiven av Gisela Capitain, Cologne, Thea Westreich, New York och tryckt av Karen Davidson, New York. 57 x 40 cm (mått per sida).
×
Logga in
Kunde inte logga in