"A-EKI", fåtölj, Källemo, nr 9 i en upplaga på 19 exemplar, efter 2016.
Plexiglas och plywood, delvis förgylld med bladguld, brickmärkt A'EKI Sigurdur Gustafsson No 9/19 Källemo AB Sweden, höjd 102 cm.
Smärre slitage.
A'EKI means watch out! Naughty! In Icelandic