99
1182312

"SUMO", 1999

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 410 - 9 260 USD
Klubbat pris
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
"SUMO", 1999

Signerad Helmut Newton och numrerad 00144/10000 på försättsbladet. Bok utgiven av Taschen, Monte Carlo, 1999, 71 x 51 cm. Originalkartong från Taschen. Kromad benställning designad av Phillipe Starck medföljer.