151
1178868

Georg Jensen

(Danmark, 1866-1935)
Georg jensen, bricka, "magnolia/blossom", köpenhamn 1920, design nr 2.

bricka, "Magnolia/Blossom", Köpenhamn 1920, design nr 2.

svenska importstämplar GABF, 30x 24 cm, vikt 515 g.

Smärre repor.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

Klubbat pris:
15 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 69