174
1191789

Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
894 - 1 070 EUR
948 - 1 140 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69
Vivianna Torun Bülow-Hübe
(Sverige, 1927-2004)

halssmycke samt brosch, egen verkstad 1970-80-tal, silver och pärlemo

Stel halsring, lås med pärlemo, båda stämplade TORUN STERLING, brosch med importstämplar. Inre omkrets 44 cm, brosch längd 5 cm.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?