106
1193479

LJUSSTAKAR, ett par, Frankrike 1800-talets början, empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Förgylld brons. Kannelerat skaft på rund fot med dekor av festonger. Höjd 26,5 cm.