1092
1194761

Ett par manschettknappar 18K guld Hermès design Georges L'Enfant

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

längd ca 24 mm, vikt 19 g. Signerade Hermès Paris samt med franska stämplar.