1098
1166467

Cartier collier 18K guld med en rund briljantslipad diamant, "Pluie de Diamants"

Utropspris
17 000 - 20 000 SEK
1 490 - 1 750 EUR
1 550 - 1 820 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

längd 39.5 cm, vikt 15 g. Signerad Cartier 1999, numrerad I 17745. Orginaletui från Cartier medföljer.