1122
1135201

Paloma Picasso för Tiffany ring 18K guld med en cabochonslipad citrin

Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
613 - 701 EUR
638 - 729 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

storlek 16/50, totalvikt 12 g. Signerad Paloma Picasso Tiffany och med engelska stämplar.