137
1193477

URNOR, ett par, Frankrike, 1800-talets början, empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 440 - 1 920 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Förgylld brons, röd och vit marmor. Bladhölstrade och med hänklar. Höjd 34 cm.