146
1189296

PLÅTMYNT, 4 daler silvermynt, Fredrik I 1721.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Koppar. Ca 25 x 25 cm.

Stämplar med slitage.