205
1183607

Luktdosor, 2 st, en av Jacob Lampa, Stockholm 1764 och en ostämplad, förgyllt silver. Rokoko och senbarock.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

Balusterformade, en med rokokodekor den andra senbarockdekor. Höjd 4,5 och 5 cm, total vikt 50,5 gram.

Den ostämplade med större bristning.