243
1178704

Bernt Johan Eschenburg, tumlare, silver, Enköping 1767.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Delvis förgylld, rund, med dekor av vågband. Initialer. Diameter 6 cm, höjd 3 cm, vikt 34 gram.

Proveniens

Privat samling.