259
1177821

Arvid Floberg, bägare, silver, Stockholm 1799.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Delvis förgylld. Rak, fotlös. Höjd 8,5 cm, vikt 126 gram.

Proveniens

Privat samling.