278
1178887

Carl Klingwall, strösked, silver, Västerås 1776.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 176 EUR
140 - 187 USD
Klubbat pris

Gammalsvensk fiolmodell. Frånsidan med stämplat ägarmonogram. Längd 21 cm, vikt 84 gram.

Proveniens

Privat samling.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

468. Martin Öhman, burk med lock, sterling silver och ametist, Halmstad 1980.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK