284
1178930

Charles Henrik Jansson, silverinfattad snäckdosa, Stockholm 1892.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
93 - 140 USD
Klubbat pris
600 SEK

Silvret med invändig förgyllning. Längd 8 cm, total vikt 84 gram.

Proveniens

Privat samling.