352
1196251

DRAPERIER, 1 par, slätväv, 224,5 x 75 respektive 223,5 x 75 cm, komponerade av Gösta Adrian-Nilsson (GAN).

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Gulrosa botten med polykrom stiliserad fantasifigur.

Ojämnt blekta. Något slitage och smutsiga, smärre fläckar, obetydliga malskador och skador.