489
1153151

Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Sverige, 1834-1909)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
(Sverige, 1834-1909)

Marin med segelfartyg

Signerad C F Swensson. Olja på duk 83 x 49 cm.