52A
1183880

KARMSTOLAR, ett par, Danmark, 1700-talets slut.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Vitmålade. Stoppad rygg och sits. Dekor av pärlstav. Armstöd med akantusblad. Sitthöjd 40, höjd 91 cm.

Lagningar.