531
1198665

Georg Hansen

(Sverige, 1868-1932)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris
Georg Hansen
(Sverige, 1868-1932)

Vårdag i Haga

Signerad Georg Hansen och daterad 1899. Olja på papp-pannå 29 x 45,5 cm.