538
1184786

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Vattendränkt landskap

Signerad P. Ekström. Olja på duk 83 x 64 cm.