581
1186745

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 360 - 5 230 EUR
4 560 - 5 470 USD
Klubbat pris
46 000 SEK
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

Vaktpost vid Kastellet, Köpenhamn

Signerad Paul Fischer. Olja på duk 40 x 56 cm.

Proveniens

Georg Kleis, Vesterbro 58, Köpenhamn.